Basın Odası


Haberler & Duyurular

Hizmet Binalarında Dezenfeksiyon Yapıldı

KIRGAZ A.Ş. olarak abonelerimizin, çalışanlarımızın, ailelerinin ve içinde yaşadığımız toplumun güvenliği için Koronavirüs (Covid-19) salgınını engellemek amacıyla hizmet binalarımızın banklar ve ortak kullanım alanları başta olmak üzere her yeri özel bir ilaçlama şirketi tarafından titizlikle dezenfekte edilmiştir.

Siz değerli abonelerimizden de doğal gaz faturalarınızı işletme vezneleri yerine anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme talimatı ya da internet bankacılığı aracılığıyla yapmanızı; açık alanlarda başka bir kişi ile aranıza en az 1 metre mesafe koymanızı önemle rica eder sağlıklı günler dileriz.BALISEYH BOZTEPE CNG ALIM İHALESİ SONUÇ

“BALIŞEYH VE BOZTEPE İlçeleri için CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞAL GAZ ) Alım İhalesi Sonucu

25.11.2019 Tarihinde Saat 15:00 de Kırıkkale İşletme Binasında Balışeyh ve Boztepe İlçeleri için Yapılan Sıkıştırılmış Doğal Gaz Alım İhalesini NATUREL GAZ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. İsimli Şirket 0,272 TL/Kwh (sıfır virgül ikiyüzyetmişiki TL/Kwh) Birim Fiyat Teklifi Vererek Kazanmıştır.”

Balıseyh Boztepe Cng Alım İhalesi

--Boztepe Balışeyh CNG İdari Sözleşme için tıklayınız..

--Boztepe Balışeyh CNG Satınalma Sözleşmesi için tıklayınız.

--Boztepe Balışeyh İhale İlanı için tıklayınız..

--CNG Teknik Şartname için tıklayınız....

EPDK Serbest Tüketici

EPDK'nın (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) 13.12.2012 tarih ve Karar No: 4168 Madde-1 Konut Tüketicileri (evsel tüketiciler) hariç olmak üzere tüm tüketiciler serbest tüketici statüsündedir. Serbest tüketici statüsünde olduğunuzdan dolayı tedarikçinizi seçme hakkına sahipsiniz.

Doğalgaz
Fatura Ödeme